NOVALIS TURAPORI

NovalisTurapori_logo

Спеціальний акриловий грунт для дерева, який до того ж абсолютно прозорий.

За рахунок цього він позитивно впливає на зовнішнішній вигляд, не впливаючи на натуральність ефекту деревини. Грунт можна шліфувати наждачним папером. Ідеально підходить як основа для нанесення Novalis Legno Protettivo.

Корисна інформація

відео нанесення брошура об'єкти

Технічні характеристики:

Властивості: Регулює абсорбцію деревини, заповнює пори і полегшує процес шліфування. Novalis Turapori дозволяє значно економити матеріали по обробці дерева і покращує його естетичний вигляд. Може використовуватися всередині приміщень тому не має запаху, не токсичний, не горить, не шкідливий для навколишнього середовища.
Легко наноситься.
Умови нанесення: Температура: +5 ÷ 36 ° С.
Вологість: не більше 80%.
Метод нанесення: Пензлик, валик, розпилення.
Розведення
(За об’ємом):
Для нанесення валиком або пензлем – готовий до застосування
Для фарбопульта – додати 5-10% води.
Витрата: 8 ÷ 10 м 2 / л в один шар у залежності від виду поверхні.
Очищення інструменту: Водою.
Висихання при 20 ° С і відносній вологості 75%: На відлип: 2 години.
Повне: 6 годин.
Склад: Акрилові смоли у водній дисперсії, консерванти та інші добавки полегшують нанесення, утворення плівки і шліфування.
Питома вага: 1 кг / л ± 3%.
PН: 8,5 ÷ 9.
В’язкість: 700 ± 5% CPS Брукфілд (RVT 20 оборотів / хв при 25 ° С).
Реакція на вогонь: Негативна, якщо склад наноситься по незаймистим основам (матеріалу на водній основі товщиною менше 0,600 мм у сухому вигляді).
Колірна гамма: Прозорий.
Упаковка: 0,75; 2,25 л.
Термін зберігання: Не менше 2 років в закритій упаковці при температурі +2 ÷ 36 ° С (боїться морозу).
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано,  як звичайні тверді відходи.