FERRARA

FERRARA – Декоративне покриття з перламутровими пігментами, що імітує поверхню, драпіровані шовковою тканиною.

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Оздоблення поверхні стін, стель і елементів декору внутрішніх приміщень.
Підготовка поверхні: Поверхня повинна бути міцна, рівна, гладка, не пильна, що не обсипається. Як матеріал для підготовки поверхні рекомендується застосовувати якісну фінішну шпаклівку.
Грунт:  «Fondo Ferrara»
Розчинник:  Вода.
Методи нанесення:  Гладилка з нержавіючої сталі або пластику, кисть, валик, тампон, губка.
Розведення: Продукт готовий до використання, при необхідності можна розбавити водою, але не більше 30%. Кількість води, що додається визначається майстром, в залежності від необхідного ступеня в’язкості матеріалу для конкретного способу нанесення, використовуваного інструменту і бажаного ефекту.
Час висихання: Покриття сухе на поверхні – 2 години, повний процес полімеризації плівки не менше 7 днів при температурі не менше + 5 ° С.
Склад: Вода, перламутрові пігменти, функціональні, бактерицидні, загущуючі добавки, акрилова дисперсія.
Колірна Гама:  S- перлова сірувато-кремовий.

DC- перлова із золотим відливом.

Матеріал забарвлюється пігментами в бажані відтінки відповідний кольоровій карті.

Розхід матеріалу:  6-9 л / м2 в залежності від способу нанесення.
Фасування:  Відро пластмасове 5 л.
Питома вага:  1000см3 = 1200 грам.
Термін зберігання: Зберігати в фірмовій упаковці не піддаючи її дії прямих сонячних променів при ᵼ від +5 до +30 ° С – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення і номер партії вказані на упаковці.
Токсикологічні показники: Gродукт не класифікований як небезпечний. см гігієнічний висновок № 05.03.02-04 / 121216 від 07.12.12, протокол експертизи № 11376 від 03.12.12г. Не містить такі важкі метали як, хром і свинець, а також токсичні, ароматичні, які містять хлор розчинники. Чи не спостерігається небезпечної для здоров’я полімеризації. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі негайно промити їх водою. Не допускати попадання в каналізацію, водойми і на грунт.