Colorificio Veneziano італійська декоративна штукатурка

Colorificio Veneziano колоріфіко венеціано італійська штукатурка купити тернопіль

Історія Венеціанської фабрики кольорів почалася в 70-х роках, коли відомий виробник заволодів фабрикою кольорів і розпочав виробництво різних видів фарб на водній основі.
Компанія Colorificio Veneziano виробляє інноваційні матеріали, які мають великий успіх у всьому світі, стала першою італійською фабрикою фарб, яка продає в Китаї. Салон декору Сієна є ексклюзивним диллером декоративних штукатурок Колоріфіко у Тернополі.

Єдина компанія яка виготовляє є безшовне покриття для стін, сходів, стелі Монокомпонент, якому не існує аналогів на ринку України! Воно вражає!  У нас можна придбати  італійські матеріали лініі фасадних, внутрішніх та напольних покриттів.
Пропонуємо серію сухих порошкових та готових екологічно безпечних декоративних матеріалів Марморіно, Травертин. У нас є порошкова база одразу в крутому кольорі бетону! Крихта мармуру та витримане італійське вапно! Нічого зайвого!

Різноманіття фактур, кольорів та місць для застосування!
Кухня? Офіс? – Без питань!
Торговий зал? – Без проблем!
Ванна? Душова? Сходи? Фартух? Панелі? Мийка? – Любе-голубе!
Товар під замовлення. Доставка 2-3 календарні дні

Замовити декоративне покриття мікроцемент в Тернополі, подивитись на взірці, а також усі інші матеріали компанії Colorificio Veneziano Ви можете у одному з наших салонів Сієна, що знаходиться по вулиці Живова,15Б ( ТЦ Кристал, 2 пов, навпроти Орнави) тел. 096 560 560 3 Пн-Пт 10:00-19:00, Сб 10:00-17:00