FINITURA STRATO

finitura strato

FINITURA STRATO – Декоративна напівпрозора лазур, з широким спектром перламутрових ефектів.

Корисна інформація

Відео нанесення Брошура Об'єкти

Технічні характеристики:

Застосування: Оздоблення поверхні стін, стель і елементів декору внутрішніх приміщень, може застосовуватися в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості (крім місць постійного прямого впливу води). Є ефектним тонуючим і захисним шаром для декоративних штукатурок «Pietra», «Pietra Lucida, може використовуватися як самостійне покриття, яке наноситься на фонову фарбу «Fondo Ferrara», а також в якості фінішного покриття для інших декоративних штукатурок.
Підготовка поверхні: Поверхня, на яку наноситься матеріал, повинна бути суха і не пильна. На сильно вбираючі поверхні (вапняні штукатурки тощо) рекомендовано використовувати засіб глибокого проникнення з закріплюють властивостями «Penetrazione Adesivo».
Грунт:  «Fondo Ferrara».
Розчинник:  Вода.
Методи нанесення: Щітка, валик, тампон, губка, щітка «1000 ліній», шпатель, гладилка з нержавіючої сталі або пластику, різний інструмент для створення декоративних ефектів.
Розведення: Продукт готовий до використання, при необхідності можна розбавити водою, але не більше 150%. Кількість води, що додається визначається майстром, в залежності від необхідного ступеня в’язкості матеріалу для конкретного способу нанесення, використовуваного інструменту і бажаного ефекту.
Час висихання: Покриття сухе на поверхні – 2-12 годин в залежності від шару, повний процес полімеризації плівки не менше 7 днів при температурі не менше + 5 ° С.
Склад: Вода, перламутрові пігменти, функціональні, бактерицидні, загущуючі добавки, акрилова дисперсія.
Колірна Гама: P – перлова, сірувато-кремовий.
AR – срібляста.
AU – золота.
DC – перлова, зі світлим золотистим відливом, хамелеон.
OPACO – шовковисто-матова прозора.
матеріал забарвлюється пігментами в бажані відтінки відповідний кольоровій карті.
Розхід матеріалу:  6 -15 л / м2 в залежності від способу нанесення.
Фасування:  5 л.
Питома вага:  
Термін зберігання: Зберігати в фірмовій упаковці не піддаючи її дії прямих сонячних променів при ᵼ від +5 до + 30 ° С – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення і номер партії вказані на упаковці.
Токсикологічні показники: Продукт не класифікований як небезпечний. см гігієнічний висновок № 05.03.02-04 / 121216 від 07.12.12, протокол експертизи № 11376 від 03.12.12г. Не містить такі важкі метали як, хром і свинець, а також токсичні, ароматичні, які містять хлор розчинники. Чи не спостерігається небезпечної для здоров’я полімеризації. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі негайно промити їх водою. Не допускати попадання в каналізацію, водойми і на грунт.