Ельф Decor

ТМ « Ельф Decor » була створена в 2006 році. Ідея її створення з’явилася після п’ятирічного досвіду виробництва будівельних матеріалів ТМ «Ельф», а також успішної роботи наших салонів, що представляють декоративні покриття відомих європейських виробників.

В асортимент нашої торгової марки входять найсучасніші і вишуканіші матеріали. Крім продукції власного виробництва, в колекцію увійшли продукти світових лідерів в цій галузі, які на наш погляд чудово доповнили гамму ТМ «ЕльфDecor».

 • travertino
 • canyon
 • grotto
 • itaka
 • sahara
 • persia
 • murano
 • afrika
 • toscana
 • marmorino
 • riviera
 • country
 • coliseum
 • palazzo
 • mirage
 • illusion
 • feerie
 • atoll
 • papyrus

elf-decor-travertino

TRAVERTINO STYLE – це натуральне вапняне покриття, що застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Цей матеріал  чудово передає середньовічний італійський стиль і ефектно вписується в сучасний інтер’єр. Продукт створює міцне, зносостійке і довговічне покриття, а використання кольорованих восків додасть додатковий ефект, дозволить домогтися різноманітних колірних відтінків і підкреслить фактуру. Випускається в базах WHITE і BEIGE. Також є в базах BLACK і WENGE під замовлення.

elf-decor-canyon

CANYON – Декоративне покриття з ефектом природного вапняку,яке повністю змінить ваші стіни надавши їм оригінальну фактуру.

Унікальне покриття створює особливе відчуття глибини і природності натурального зрізу каменю. Навіть на дотик дане покриття повторює фактуру каменю, що зберігає таємниці століть. Завдяки дрібним кварцовим камінцям і піщинкам, що містяться в матеріалі, на стінах утворюються борозенки різної глибини, які на завершальному етапі підкреслюються кольором. CANYON прекрасно приховує дефекти стін і завдяки армуючим волокнам оберігає поверхню від мікротріщин.

GROTTO – Декоративне покриття створене на основі натурального вапна, сьогодні широко використовується.

Цей матеріал має високу паропроникність і антигрибкові властивості. Чудово себе веде у вологих приміщеннях. GROTTO – це унікальна можливість створення власного неповторного інтер’єру з різними декоративними рішеннями. Використовуючи різні техніки нанесення покриття, завдяки його особливим складовим можна отримати різноманіття фактур. Застосування металізованих і перламутрових фінішних складників дозволить покриттю чудово виглядати в сучасних інтер’єрах, а вміле поєднання покриття з декоративним воском MURANO створить справді неповторну красу оздоблення.

elf-decor-itaka

ITAKA – Декоративне покриття для внутрішніх робіт, виконане в традиціях старих майстрів, створить теплу і затишну атмосферу у вашому домі.

Ви немов переноситесь в далеке минуле. ITAKA прекрасно поєднується зі всілякими стилями – від «старовини» до «модерну». Це покриття ідеально підходить як для домашнього інтер’єру, так і для комерційних приміщень: офісів, ресторанів, магазинів.

elf-decor-sahara

SAHARA – це перламутрове покриття, що застосовується для внутрішніх робіт.

Елегантний і натуральний шарм покриттю додає поєднання кварцових частинок і перламутрової бази. Цей матеріал дуже простий в нанесенні. Випускається в двох базах: SILVER і GOLD.

elf-decor-persia

PERSIA – Декоративне покриття, що дозволяє створювати різноманітні види фактур для внутрішніх інтер’єрів, застосовуючи різні техніки нанесення.

Поєднання дрібних частинок мармуру і перламутровою бази створює надзвичайно парадний, благородний вид. матеріал водорозчинний, випускається в трьох базах: WHITE, SILVER і GOLD. База WHITE відрізняється від бази SILVER підвищеною білизною і наявністю в складі ультрасучасних пігментів.

elf-decor-murano

MURANO – Декоративне покриття для внутрішніх робіт MURANO – це Венеціанська штукатурка, створена з використанням натуральних мінеральних наповнювачів і акрилових компонентів. Цей розкішний матеріал створює ефект полірованого мармуру. Спеціальна формула дозволяє домогтися  насичених тонів при малій витраті барвників. Колорування проводиться універсальними барвниками в кількості не більше 6% від маси матеріалу.

MURANO PEARL / MURANO GOLD – це спеціальне декоративне покриття, створене з використанням натуральних мінеральних наповнювачів, металізованих пігментів і акрилових складників . Матеріал має перламутровий  ефектом, і наноситься в якості фінішного шару на декоративне покриття MURANO.  MURANO PEARL / MURANO GOLD може також застосовуватися в якості самостійного декоративного покриття. У такому випадку воно наноситься так само, як венеціанська штукатурка Murano – в 2-3 шари. Можлива комбінація з іншими матеріалами ТМ «Ельф Декор», такими як MIRAGE, ILLUSION, PERSIA, GROTTO, TRAVERTINO STYLE, MARMORINO STYLE.

AFRICA – Декоративне покриття відповідає останнім світовим тенденціям декорування інтер’єрів в модному етнічному стилі.

Його особливий склад при використанні спеціальних інструментів дозволяє створювати різні покриття – імітувати шкіру крокодила, змії, слона, панцир  черепахи.  Це унікальна можливість створення власного неповторного інтер’єру з різними декоративними рішеннями. Застосування металізованих восків SPECIAL WAX (ТМ «Ельф Decor») дозволить покриттю чудово виглядати в будь-яких інтер’єрах. Випускається в двох базах – WHITE і WENGE.

elf-decor-toscana

TOSCANA – це натуральний вапняний декоративний матеріал для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Завдяки особливим видам мінеральних наповнювачів покриття набуває матовий ефект. Різні техніки нанесення даного декоративного покриття дозволяють отримати фактури, що імітують натуральні природні матеріали. Додатковий ефект надає натуральна слюда, що входить до складу матеріалу. TOSCANA випускається в базі: WHITE. База WHITE дозволяє отримати покриття різних кольорів і відтінків за допомогою універсальних барвників. Інтер’єри, виконані із застосуванням декоративного покриття TOSCANA, дозволять Вам відчути дух і затишок тосканських вілл.

elf-decor-marmorino

MARMORINO STYLE – це натуральне вапняне декоративне покриття, створене на основі сучасних технологій і секретів італійських майстрів.

Завдяки своїй високій міцності і вологостійкості MARMORINO STYLE може використовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблень. Властивості цього унікального декоративного матеріалу дозволяють повторити структуру натурального мармуру. MARMORINO STYLE створить атмосферу античної розкоші і особливий затишок у Вашому домі, а також неповторність інтер’єру. Результат приємно здивує Вас і задовольнить найвищі вимоги, так як покриття MARMORINO STYLE може бути виконаний в різноманітних відтінках і півтонах, а також в різних техніках нанесення.

elf-decor-riviera

RIVIERA– Декоративне покриття створює ефект гладкої патини, додаючи в Ваш інтер’єр гармонію і затишок середземноморських вілл.

Створіть райський куточок у себе вдома, відпочивайте від метушні  і насолоджуйтеся гармонією і комфортом домашнього затишку. Це екологічно чисте покриття спеціально створено для тих, хто цікавиться новими тенденціями в області дизайну, внутрішньої архітектури і декору.

elf-decor-country

COUNTRY – Декоративне покриття, яке чудово підійде шанувальникам провінційного стилю.

Висока пластичність матеріалу дозволяє надати найрізноманітнішу, часом хитромудру, форму поверхні, що дає можливість моделювати рельєф стін в повній відповідності за Вашим смаком. Застосування перламутрових лаків дозволить покриттю чудово виглядати в сучасних інтер’єрах.

elf-decor-coliseum

COLISEUM – Декоративне покриття, яке спеціально розроблено для фасадів.

Завдяки вмісту армуючих волокон, крім відмінного декоративного ефекту, COLISEUM має чудові характеристики міцності. Покриття дозволить Вашому будинку виграшно виглядатиме на тлі інших: воно передає чарівність італійських двориків, спокійну розкіш палацових зводів, а застосування перламутрових лаків підкреслює сучасний стиль Вашого будинку.

elf-decor-palazzo

PALAZZO – Декоративне покриття спеціально розроблене для фасадів.

Завдяки синтетичним наповнювачам і армуючим волокнам, що містяться в складі PALAZZO, окрім відмінного декоративного ефекту, покриття володіє прекрасними характеристиками міцності. Особлива структура матеріалу дозволяє отримати різноманітні за фактурою поверхні. PALAZZO допоможе виділити екстер’єр Вашого будинку серед інших і створити неповторну атмосферу Середземномор’я.

elf-decor-mirage

MIRAGE – Декоративне покриття для внутрішніх робіт,  прекрасно підійде шанувальникам вишуканого стилю.

Особливий шарм інтер’єру надає неповторна, схожа на оксамит текстура поверхні з оригінальним металевим і перламутровим ефектом. Матеріал дуже простий в нанесенні і приємний на дотик. Випускається в базах SILVER і GOLD.

elf-decor-illusion

ILLUSION – Декоративне покриття з перламутровим відливом і частинками золотистих і сріблястих гранул.

Оригінальність і неповторність цього матеріалу полягає в тому, що фактура поверхні візуально змінюється в залежності від напрямку світла. ILLUSION відрізняється від аналогічних матеріалів підвищеною міцністю. Випускається в базах SILVER, GOLD і ALLUMINIUM. База ALLUMINIUM відрізняється посиленим металізованим переливом і кольором.

elf-decor-sahara-premium

SAHARA PREMIUM – Суперсучасне покриття, що відбиває останні тенденції в оформленні інтер’єрів.

У ньому підібрані надзвичайно яскраві перламутрові пігменти різної фракції. Від декоративного покриття SAHARA цей матеріал відрізняє посилений перламутровий блиск, ефект переливу, блискучі металізовані частинки. Випускається в двох базах: SILVER і GOLD.

elf-decor-feerie

FEERIE – Сучасне перламутрове покриття, що застосовується для внутрішніх робіт.

Поєднання іскристої бази і круглих скляних кристалів надають цьому матеріалу індивідуальність і неповторну красу. Також до складу FEERIE входять блискучі перламутрові частинки, які створюють ефект мерехтіння. Даний продукт є високоміцним покриттям, який дуже простий в нанесенні. Випускається в базах WHITE SILVER і WHITE GOLD. Також є в базі TRANSPARENT – без вмісту перламутрових пігментів.

elf-decor-atoll

ATOLL – Декоративне покриття для внутрішніх робіт з вкрапленнями білих мінералів.

Відображає сучасні тенденції в галузі мистецтва оформлення інтер’єру. Асиметричне розташування крупинок фарби нагадує казкові зимові візерунки на замерзлому склі. Від стін, немов, віє легкою  прохолодою і свіжістю. Декоративне покриття дозволяє сміливо експериментувати з  формою  і кольором  що ідеально підходить для оформлення різних інтер’єрів.

elf-decor-papyrus

Papyrus – Декоративне покриття з фактурою тиснення паперу, яке чудово поєднується з будь-яким стилем інтер’єру, будь-то класика, модерн або ексклюзивні розробки і модні віяння.

Завдяки оригінальному способу нанесення покриття шляхом обклеювання стін тонким, але в той же час дуже міцною папером, на поверхні не залишається ні швів, ні стиків. Оригінальне рішення для декорування стель. Це унікальна можливість створення власного неповторного інтер’єру з доданням покриттю мальовничого виду і одночасно з захисними властивостями.