L ORIGINALE

L ORIGINALE

L ORIGINALE – Декоративна фарба, що дозволяє створити ефект античних стін – в Італії в старовину, коли при обробці приміщень стіни спочатку штукатурили вапном, а потім фарбували, стіни мали дуже цікавий декоративний ефект: крізь шар фарби проступало вапно і на пофарбованій стіні виявлялися різного розміру і форми невеликі білі крапки.

Саме такий ефект і дозволяє створити декоративна фарба L ORIGINALE, яка донедавна називалася ATF FIORENTINE, або як її ще називають “Фіорентини”.

Ця декоративна фарба набула широкої популярності серед дизайнерів і майстрів в Італії, оскільки дозволяє створювати інтер’єри в класичному стилі.

  • loriginale
  • loriginale

Корисна інформація

Відео нанесення L ORIGINALE Брошура L ORIGINALE Об'єкти L ORIGINALE

Технічні характеристики:

Застосування: Фасади, внутрішні інтер’єри.
Властивості: Декоративна фарба L ORIGINALE є матеріалом на водній основі, не має запаху, має високу стійкість до миття і паропроникність (добре “дихає”), не вицвітає з часом.
Грунт: Fondo Asti
Розчинник: Вода.
Методи нанесення: Cпеціальний пластиковий шпатель, плоска кисть.
Розведення:  
Захисні засоби:  
Склад:  
Колірна Гама: Tonera Candis
Розхід матеріалу: 8 м2/л.
Фасування:  1,25 л, 2,5 л.
Питома вага:  1-1,04 кг
Термін зберігання: Фарбу потрібно зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні з температурою повітря не нижче +7 °С. Максимальний термін зберігання становить 1 рік.
Токсикологічні показники: Продукт не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром і свинець. Крім того, не містить токсичних розчинників, ароматизаторів, хлористих сполук. Не спостерігається небезпечної полімеризації. Продукт не горить і містить не токсичні і безпечні для здоров’я субстанції. Для зберігання і транспортування не передбачається спеціальних заходів безпеки; випадкове пролиття продукту має бути прибрано за допомогою будь-яких абсорбуючих матеріалів і може бути утилізовано, як звичайні тверді відходи.